Qeveria ndan 66 mijë e 800 euro për shtesat e prokurorëve specialë
Emërohet drejtori i Shëndetësisë në Komunën e Prishtinës
Gjermania kërkon të shfuqizohet taksa 100%
Sami Lushtaku ftohet në Hagë
Sipas Albulena Haxhiut, Haradinaj po tenton t’ua mbyllë gojën prokurorëve specialë
KEDS nuk komenton protestën e punëtorëve
Apostolova flet për rolin e rinisë në luftimin e korrupsionit
Ndodh edhe kjo në Kosovë, rektori jep mësim edhe në shkollë të mesme
Simiq: Mbijetesa e serbëve në Kosovë është e rrezikuar
Haradinaj: Zëri i Kosovës nuk është dëgjuar sa duhet në BE
Departamenti për Krime të Rënda ngrit aktakuzë ndaj kryetarit të Novobërdës
MTI-ja ndalon shitjen e mjeteve piroteknike
Arsyet pse Holanda po e kundërshton liberalizimin e vizave për Kosovën
Washington Post: Kryeministri i Kosovës thotë se ushtria e re do të shërbejë për paqen në botë
Podujevë: Goditet për vdekje këmbësori 41 vjeçar, policia arreston ngasësin 21 vjeçar
Ministri boshnjak: Do të kërkojmë pezullimin e Kosovës nga CEFTA dhe MSA
Zbulohet grupi i mercenarëve serbë, që rrezikojnë të destabilizojnë veriun e Kosovës
Mogherini: Taksa prej 100 për qind, në kundërshtim me frymën evropiane
Rama: I kemi edhe 200 aplikacione nga serbët për t’u bërë pjesë e FSK-së
Policia nis hetimet për sulmet kibernetike nga Serbia
Ky është i ftuari tjetër nga Gjykata Speciale
Policia, e gatshme ta mbrojë Petroviqin
Bashkëpunimi mes KEK-ut dhe KESH-it, shembulli se si duhet bashkëpunuar Kosova e Shqipëria
Ndihma e SHBA-së për ushtrinë e Kosovës, Gjuriq: Tani kemi nevojë për më pak tension
ZHURNAL TV
VIDEO LAJME
OPINION
MAQEDONIA
SHQIPERIA
BOTA
EKONOMIA
KRONIKA
SPORT
SHOWBIZ
KULTIRË
MEDICINA
TEKNOLOGJI
AUTO