Kosova kërkon nga Italia përkrahje për liberalizim vizash
Vdes personi që ishte aksidentuar në korrik, në Malishevë të Gjilanit
Komandanti i KFOR-it: FSK është forcë profesionale dhe burim i stabilitetit rajonal
Zbulohet shtatorja e Haxhi Zekës
Hoxha: BE-ja ta mbajë fjalën për liberalizimin e vizave
Prishtina sërish 'ngulfatet' nga ajri i ndotur!
Shpresat te Lista Serbe për rrëzimin e Qeverisë
Sa kryeministra ka Qeveria Haradinaj sipas Gashit
Rugova: Nuk duam rrëzimin e Qeverisë me Listën Serbe
Kryeministrja serbe takim me Kancelaren Merkel: Bisedime për Kosovën
Ambasada e SHBA-së: Kosova nuk përfiton nga rritja e taksave për anëtarët e CEFTA-s
Ministrja Hoxha vlerëson lartë z. Sholtes dhe znj. Fajon rreth liberalizimit të vizave
11 vjeçarja në Kaçanik tentohet të dhunohet nga 19 vjeçari, ky i fundit lirohet nga Policia
Presidenti i Malit të Zi ‘shuplakë’ fytyrës Thaçit e Vuçiqit
E thotë Haradinaj: Nëse ndodh kjo, vizat hiqen këtë vit
Qeveria ndan 100 mijë euro për Presidentin
Mustafa: Do të ishte normale që Serbia ta përkrahë Kosovën në INTERPOL
Partitë opozitare në Kosovë kritikojnë takimin e Thaçit me Putinin
Fajon: E zhgënjyer me vizat, procesi po politizohet
Kosova ende shpreson se vizat do të hiqen, por a ka pasur vërtet premtim të hapur për liberalizimin?
Arrestohet një person për rrëmbim në Gjakovë
Haraqija konkuron për drejtor të ATK-së
Kadaj-Bujupi: Shtesat e fëmijëve ka mundësi të rriten në vitet e ardhshme
Kuvendi sot mban seancë të jashtëzakonshme
ZHURNAL TV
VIDEO LAJME
OPINION
MAQEDONIA
SHQIPERIA
BOTA
EKONOMIA
KRONIKA
SPORT
SHOWBIZ
KULTIRË
MEDICINA
TEKNOLOGJI
AUTO