Aktakuzë ndaj dy policëve kufitarë për keqpërdorim të detyrës
Sot nisin punimet në rrugën nacionale Prishtinë-Mitrovicë
Kosova shënon ditën e ujit me moton “Ujë për të gjithë”
Kuvendi i Kosovës me seancë të jashtëzakonshme për kazinotë dhe lojërat e fatit
Shoqata “Thirrjet e Nënave” boton libër për krimet e Serbisë
Detaje të reja nga therrja në fyt e voglushit kosovar në Zvicër, ja si ndodhi gjithë ngjarja
Lumezi thotë se për rastin e gylenistëve është njoftuar nga ambasada amerikane
Sulmohet fizikisht nënkryetari i Komunës së Podujevës
Franca dhe Gjermania me nismë të re për zhbllokimin e dialogut Prishtinë-Beograd?
Vritet me thikë në Zvicër një shtatë vjeçar nga Kosova
Komunat iniciojnë mbylljen e Kazinove, LDK do seancë të jashtëzakonshme
​Granata në oborrin e Ambasadës britanike, nuk ka rrezik
LDK dorëzon kërkesën për seancë të jashtëzakonshme pas vrasjeve në kazino
Maroku nuk ndryshon qëndrim për Kosovën
Kuka: Lajmet negative në Kosovë kanë marrë përmasa shqetësuese (VIDEO)
Fushë Kosova nesër gjashtë orë pa ujë të pijshëm
Haradinaj takon Darmanoviqin: Kosova dhe Mali i Zi s’kanë çështje të hapura, janë shembull i bashkëpun
Shoqërohet në polici serbi që kontrabandoi mall në Kosovë
Implementimi i tatimit në toka një nga reformat më të rëndësishme për komunat e Kosovës
Matoshi e Ahmeti koordinojnë projektet për Prishtinën
Haradinaj: Kosova ka potencial që t’iu ofrojë trajtim të drejtë të prekurve nga Down Syndrome
ZHURNAL TV
VIDEO LAJME
OPINION
SHQIPERIA
MAQEDONIA
BOTA
EKONOMIA
KRONIKA
SPORT
SHOWBIZ
KULTURË
MEDICINA
TEKNOLOGJI
AUTO