Ivica Daçiq ankohet në Këshillin e Sigurimit për vizitën e Thaçit në Gazivodë
Tenton ta kaloj kufirin duke iu shmangur kontrollit, arrestohet
Kosova kërkon nga Italia përkrahje për liberalizim vizash
Vdes personi që ishte aksidentuar në korrik, në Malishevë të Gjilanit
Komandanti i KFOR-it: FSK është forcë profesionale dhe burim i stabilitetit rajonal
Zbulohet shtatorja e Haxhi Zekës
Hoxha: BE-ja ta mbajë fjalën për liberalizimin e vizave
Prishtina sërish 'ngulfatet' nga ajri i ndotur!
Shpresat te Lista Serbe për rrëzimin e Qeverisë
Sa kryeministra ka Qeveria Haradinaj sipas Gashit
Rugova: Nuk duam rrëzimin e Qeverisë me Listën Serbe
Kryeministrja serbe takim me Kancelaren Merkel: Bisedime për Kosovën
Ambasada e SHBA-së: Kosova nuk përfiton nga rritja e taksave për anëtarët e CEFTA-s
Ministrja Hoxha vlerëson lartë z. Sholtes dhe znj. Fajon rreth liberalizimit të vizave
11 vjeçarja në Kaçanik tentohet të dhunohet nga 19 vjeçari, ky i fundit lirohet nga Policia
Presidenti i Malit të Zi ‘shuplakë’ fytyrës Thaçit e Vuçiqit
E thotë Haradinaj: Nëse ndodh kjo, vizat hiqen këtë vit
Qeveria ndan 100 mijë euro për Presidentin
Mustafa: Do të ishte normale që Serbia ta përkrahë Kosovën në INTERPOL
Partitë opozitare në Kosovë kritikojnë takimin e Thaçit me Putinin
Fajon: E zhgënjyer me vizat, procesi po politizohet
Kosova ende shpreson se vizat do të hiqen, por a ka pasur vërtet premtim të hapur për liberalizimin?
Arrestohet një person për rrëmbim në Gjakovë
Haraqija konkuron për drejtor të ATK-së
ZHURNAL TV
VIDEO LAJME
OPINION
MAQEDONIA
SHQIPERIA
BOTA
EKONOMIA
KRONIKA
SPORT
SHOWBIZ
KULTIRË
MEDICINA
TEKNOLOGJI
AUTO