KITHCEN TRENDS - Distrikt Bar & Kitchen (MARRIOTT)
"Kitchen Trends" - Restaurant Carpe diem, edicioni i dytë
Përveç Junikut edhe Komuna e Deçanit ka vendosur të bojkotojë grevën SBASHK-ut
Anulohet sërish tenderi për barna esenciale, pavarësisht mungesës së tyre
SBASHK-u nuk pranon rritjen e pagave, greva vazhdon
Jonuz Musliu, një jetë luftë për atdhe
Anketim publik: Forumi Shqiptar (ASH-LDSH), fitues i zgjedhjeve lokale në Tuz?
Kamerat e fshehura kapin serbët duke kontrabanduar mallra, s’ju intereson për taksën 100 %
Dorëzohet Haradinaj, rrit pagat për mësimdhënësit
Halil Kastrati, më 17 shkurt dhuron 17 banesa për familjet në nevojë
Rama dhe Thaçi në kafe bashkë, publikohet foto
Pensionistët nuk do t’i marrin pensionet me rritje nga janar
Sejdiu: Rugova më porositi që Kosova t'i ruaj raportet me SHBA'në, Britaninë e Gjermaninë
Thaçi: Teket personale të asnjë lideri s’mund të lëndojnë interesin e SHBA-së për Kosovën
Pesë ditë pasi i vdiq vajza, vdes edhe personi i tretë i aksidentuar në Penuh të Podujevës
Një dekadë nga shndërrimi i TMK-së në FSK
Gucati: Gjykata Speciale është e njëanshme, do të dështojë
Rrjetet shqiptaro-serbe të kontrabandës në Zubin Potok
Halil Kastrati: Më 17 shkurt do t’i dhurojmë 17 banesa për nevojtarët
Komunat pa kryetarë
Në kufirin Kosovë-Shqipëri vazhdojnë kontrollet e dyfishta
Si funksionon Gjykata Speciale e Kosovës në Hagë?
Flasin ushtarët boshnjak që u ndaluan nga Serbia sot, tregojnë se për çfarë u pyetën
Thaçi kundër Haradinaj: Tekat personale s’mund të dëmtojnë marrëdhëniet me SHBA
Të gjithë në Ballkan; Rusia dhe Kina nisin ndikimin, përballja me BE
Edhe një grabitje e armatosur në Prishtinë
ZHURNAL TV
VIDEO LAJME
OPINION
SHQIPERIA
MAQEDONIA
BOTA
EKONOMIA
KRONIKA
SPORT
SHOWBIZ
KULTURË
MEDICINA
TEKNOLOGJI
AUTO