teknologji
Instagram sjell tiparin e audio-mesazheve në Direct
11.12.2018, 14:46 | Z.H.
NASA ka zbuluar ujë në asteroidin Bennu
11.12.2018, 12:45 | Z.H.
Gjykata kineze bllokon shitjet e iPhone-ve
11.12.2018, 10:45 | Z.H.
Apple lëshon iOS 12.1.1
10.12.2018, 17:28 | Z.H.
Google ka hequr këto 22 aplikacione nga “Play Story”, fshijini ato menjëherë
10.12.2018, 16:27 | Z.H.
Samsung do të prodhojë televizorin më të madh që ka parë jeta juaj
10.12.2018, 15:27 | Z.H.
Policia kineze mbyll mbi 1 mijë llogari në rrjetet sociale për shantazh
10.12.2018, 14:25 | Z.H.
Me 6 kamera dhe ekran të veçantë, dalin pamjet e para të Samsung Galaxy S10
10.12.2018, 13:21 | Z.H.
Italia dënon Facebookun, shkak përdorimi i të dhënave për qëllime komerciale
10.12.2018, 12:23 | Z.H.
30 shkurtesa për një shfletim më të shpejtë në Google Chrome
10.12.2018, 11:20 | Z.H.
Tri gjërat që duhet të bëni që kompjuteri juaj të jetë më i shpejtë
10.12.2018, 10:55 | Z.H.
Microsoft Albania, SwissContact dhe ICTSlab mbyllin suksesshëm “Hour of Code”
10.12.2018, 10:19 | Z.H.
British Telecom largon pajisjet kineze nga rrjeti i tij telefonik
06.12.2018, 17:10 | Z.H.
Shkencëtarët kanë gjetur mënyrën për të lexuar mendimet
06.12.2018, 16:10 | Z.H.
Facebook po iu mundëson qasje në të dhënat tuaja disa kompanive
06.12.2018, 15:10 | Z.H.
OnePlus, jo Samsung, do të sjell telefonin e parë me procesorin e ri, Snapdragon 855
06.12.2018, 14:09 | Z.H.
Nokia prezanton telefonin premium me kosto të përballueshme Nokia 8.1
06.12.2018, 13:09 | Z.H.
Microsoft ridizajnon aplikacionin Outlook në iOS
06.12.2018, 12:08 | Z.H.
Telefonat e ardhshëm të Samsung Galaxy do të jenë gjashtëkëndor
06.12.2018, 11:08 | Z.H.
Xiaomi në janar sjell telefonin me kamerë 48MP
06.12.2018, 10:07 | Z.H.
Ky është telefoni që kushton vetëm 12.99 euro
05.12.2018, 16:22 | Z.H.
Apple me listën e aplikacioneve më të mira për vitin 2018
05.12.2018, 15:21 | Z.H.
NVIDIA prezantoi zyrtarisht kartën e saj grafike më të fuqishme, Titan RTX
05.12.2018, 14:24 | Z.H.
Telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet në sasi të limituar
05.12.2018, 13:18 | Z.H.
Samsungu përdor fotografi profesionale për të reklamuar kamerën e A8-shit
05.12.2018, 12:17 | Z.H.
Samsung do të lansoj Galaxy A8 më 10 dhjetor
04.12.2018, 17:12 | Z.H.
Google mund të shuajë Hangoutsin
04.12.2018, 16:12 | Z.H.
Zipline, kompania më e madhe e dërgesave me dronë
04.12.2018, 15:11 | Z.H.
Risia e Galaxy S10 që do t’i mposhtë të gjitha modelet e iPhone
04.12.2018, 14:11 | Z.H.
Apple tregon përfundimisht vitin kur do të lancojë smartfonët me 5G
04.12.2018, 13:10 | Z.H.
Samsung konfirmon telefonin e parë 5G brenda gjashtë mujorit të parë të 2019-ës
04.12.2018, 12:09 | Z.H.
Ridizajnimi i ikonave të Office vetëm fillimi, të gjitha ikonat e Windows 10-ës do të kenë të njëjtën gjuhë dizaj
04.12.2018, 11:08 | Z.H.
Huawei do të prezantojë më 17 Dhjetor një telefon ma dizajn unik të kamerës selfie
04.12.2018, 10:08 | Z.H.
Opsioni që ia mundëson laptopit tuaj ta mbajë baterinë më gjatë kur shikoni filma
03.12.2018, 16:41 | Z.H.
Kinezët vjedhin teknologjinë e Samsung
03.12.2018, 15:41 | Z.H.
Apple Music tani ka mbi 56 milionë abonues
03.12.2018, 14:40 | Z.H.
Motorola do të lansojë telefonin me super bateri
03.12.2018, 14:12 | Z.H.
Apple tregon datën kur do t’i lancojë kufjet “Airpod” të përditësuara
03.12.2018, 13:40 | Z.H.
Instagram lejon përdoruesit të postojnë fotografi vetëm për “miqtë e ngushtë”
03.12.2018, 13:11 | Z.H.
Risia e Galaxy S10 që do t’i mposhtë të gjitha modelet e iPhone
03.12.2018, 12:38 | Z.H.
Smartfoni i ardhshëm i Sonyt, fleksibil dhe transparent
03.12.2018, 11:37 | Z.H.
Detajet e reja dhe fotografitë e Asus ZenFone Max M2 dhe Max Pro M2
03.12.2018, 10:36 | Z.H.
Bëhuni më të dijshëm përmes YouTube: Kanalet ku mund t’i zgjeroni njohuritë e përgjithshme
29.11.2018, 15:50 | Z.H.
Këto janë imazhet e shumëpritura të Sony PlayStation 5
29.11.2018, 14:50 | Z.H.
Netflix lë në vend të dytë Youtube
28.11.2018, 15:08 | Z.H.
Përdoruesit e Samsung-ut t’i fshijnë këto aplikacione, po ua vjedhin të dhënat
28.11.2018, 12:54 | Z.H.
LG është duke pregatitur telefonin e tyre të palosshëm
28.11.2018, 09:53 | Z.H.
Huawei do të lansoj telefonin e ri në dhjetor
27.11.2018, 16:07 | Z.H.
Ja sa GB RAM do t’i ketë Samsung Galaxy S10
27.11.2018, 15:06 | Z.H.
Ky është brendi tjetër i smartfonëve që do të lancojë kufjet “earpod”
27.11.2018, 14:06 | Z.H.
Mbrojtja e fëmijëve nga interneti, Facebook fshiu 8.7 milionë imazhe
27.11.2018, 13:05 | Z.H.
Kujdes nga përditësimi më i ri në Windows 10
27.11.2018, 12:05 | Z.H.
Telefoni i Samsung që pritet të kushtojë mbi 2200 euro
27.11.2018, 11:04 | Z.H.
Konfirmohet procesori më i fuqishëm i Qualcomm, Snapdragon 8150
26.11.2018, 16:31 | Z.H.
Hakerët mashtrojnë përdoruesit duke ndryshuar numrat e kontaktit të bizneseve dhe bankave në Google
26.11.2018, 15:30 | Z.H.
Samsung mbetet prodhuesi numër një i telefonave, në tremujorin e tretë të vitit
26.11.2018, 14:29 | Z.H.
Singapori “Hi Tech” teston dronët postierë dhe policë
26.11.2018, 12:29 | Z.H.
Ja si ta ndaloni GOOGLE të ju përgjoj
26.11.2018, 11:27 | Z.H.
Kriza nuk ka të ndaluar, Bitcoin bie nën 4,000 dollarë
26.11.2018, 11:03 | Z.H.
LG planifikon telefon të ri me 16 kamera
26.11.2018, 10:26 | Z.H.
Droni që hapet dhe pritet të shpëtojë njerëzit nga zjarri (Video)
23.11.2018, 13:15 | Z.H.
Dalin online detajet e Galaxy X, telefonit të palosshëm të Samsung
23.11.2018, 10:06 | Z.H.
Galaxy S10 shfaqet sërish online, vërehet ekrani pa korniza
23.11.2018, 09:05 | Z.H.
YouTube sjell filmat pa pagesë, por me reklama
20.11.2018, 14:20 | Z.H.
iCloud nuk funksionon në versionin e fundit të Windows 10-ës
20.11.2018, 13:19 | Z.H.
Huawei prezanton telefonin me rrjet 5G në shkurt
20.11.2018, 12:17 | Z.H.
Këtë trik të pabesueshëm të iPhone shumë pak persona e kanë ditur
20.11.2018, 11:17 | Z.H.
30 miliardë dollarë të investuara dhe shumica e ICO-ve nuk kane dhënë asgjë
19.11.2018, 16:00 | Z.H.
Google Maps lanson funksionin e mesazheve
19.11.2018, 15:00 | Z.H.
Telefoni i ri që do ta mbajë baterinë deri në 21 ditë
19.11.2018, 14:00 | Z.H.