Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Showbiz

Lajmi i funditZhurnal ju sjell përbërjen e plotë të kabinetit të Zoran Zaev
DOKUMENT"SKANDAL" Avokati i Shtetit të R. së M-së, Naser Ajdari, në konkursin e fundit për nj..
EKSKLUZIVERamiz Merko ministër për investime të huaja

Showbiz

Ariana Grande rikthehet në Manchester

28.05.2017 | 10:39 * L.E. *

Foto: Noizy na prezanton me motrën e tij

28.05.2017 | 10:10 * L.E. *

Foto: Kujt i ngjan djali i Tunes?

28.05.2017 | 10:07 * L.E. *

Foto: Kur Almeda Abazi përgadit iftarin

28.05.2017 | 10:01 * L.E. *

VIDEO:Soni Malaj sjellë këngë të re

27.05.2017 | 10:32 * L.E. *

VIDEO:Lori pranon se është në lidhje

27.05.2017 | 09:55 * L.E. *

Foto: Bahari uron shqiptarët

27.05.2017 | 09:44 * L.E. *

Foto: Kjo është motra e Andrrës

27.05.2017 | 09:34 * L.E. *

Milano Tirana nga Kamaco feat Vacca

26.05.2017 | 21:02 * T.E. *

VideoQeyson vjen me projektin e ri

26.05.2017 | 20:15 * T.E. *

Foto: "Martohet" Shpend Ahmeti!

26.05.2017 | 16:37 * L.E. *


Faqe 1 / 80

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.