Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kulturë

Lajmi i funditZhurnal ju sjell përbërjen e plotë të kabinetit të Zoran Zaev
DOKUMENT"SKANDAL" Avokati i Shtetit të R. së M-së, Naser Ajdari, në konkursin e fundit për nj..
EKSKLUZIVERamiz Merko ministër për investime të huaja

Kulturë

Hapja e manifestimit "Maja e Titos 2017"

27.05.2017 | 10:46 * T.E. *

Rama i boton veprat e Arbën Xhaferit

26.05.2017 | 14:58 * Xh.I. *

Sot fillon edicioni i pestë i FemArt

25.05.2017 | 11:28 * L.E. *

Aktori Veton Osmani mohon sulmin ndaj tij

24.05.2017 | 15:58 * L.E. *

"Shkupi lexon"

24.05.2017 | 10:46 * Xh.I. *

Sonte nis "Turkish Jazz Week"

23.05.2017 | 11:36 * L.E. *


Faqe 1 / 18

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.