sport
Mjeshtri i madh i futbollit vjen nga Zvicrra, në Gostivar hap kamp për talentët e rinj
11.12.2018, 22:19 | T.E.
Henry i jep një shikim vrasës mbrojtësit 17 vjeçar të Monacos vetëm pse ky i fundit harroi ta rregullojë karrigen
11.12.2018, 15:23 | Xh.I.
Solari: Kritikat e CR7? Përulësia është virtyt i të mëdhenjve
11.12.2018, 15:22 | Xh.I.
Vetëm për 400 milionë euro, Barça do t’ua shiste Dembelen tre gjigantëve evropianë
11.12.2018, 15:21 | Xh.I.
Forma e mirë e Quagliarellas merr vëmendjen e Milanit, mendohet huazimi në janar
11.12.2018, 15:21 | Xh.I.
Emri i Kanet sërisht lidhet me Barçan
11.12.2018, 13:03 | Xh.I.
Barça-Tottenham: Formacionet e mundshme, Spurs shpresojnë në fitore
11.12.2018, 13:03 | Xh.I.
Liverpool-Napoli: Formacionet e mundshme, Reds në kërkim të fitores në Anfield
11.12.2018, 13:02 | Xh.I.
Tiketat për eventin e madh në Tiranë tani më kanë dal në shitje
11.12.2018, 12:22 | A.A.
Pjanic: Juventusi aktual më i miri në histori, Tripleta objektiv dhe ëndërr
11.12.2018, 11:06 | Xh.I.
Modric kishte refuzuar ofertën e PSG-së për Realin
11.12.2018, 11:05 | Xh.I.
Inter-PSV: Formacionet e mundshme, Spalletti me ndryshime të detyrueshme në mesfushë
11.12.2018, 11:04 | Xh.I.
U21: Kosova dhe Shqipëria në Grupin 3 për kualifikimet e EURO 2021
11.12.2018, 11:01 | Xh.I.
Robben: Nuk do të shkoj në Kinë, pres oferta serioze
11.12.2018, 09:32 | Xh.I.
Emri i Ndombeles së Lyonit lidhet me Unitedin
11.12.2018, 09:31 | Xh.I.
Curry me Golden State nuk kanë të ndalur, mposhtin edhe Minnesotan
11.12.2018, 09:30 | Xh.I.
Bayerni e dëshiron me çdo kusht, gati oferta për Underin
10.12.2018, 16:09 | Xh.I.
Liverpooli i gatshëm ta blej për 30 milionë euro Thorgan Hazardin
10.12.2018, 16:07 | Xh.I.
Zyrtare: Joe Gomez vazhdon kontratën me Liverpoolin deri më 2024
10.12.2018, 15:22 | Xh.I.
Mourinho kishte refuzuar një ofertë të mirë të Perezit
10.12.2018, 15:21 | Xh.I.
Valverde bën shumë ndryshime, ndaj Tottenhamit aktivizohen rezervistët
10.12.2018, 15:19 | Xh.I.
Alban Bakija të shtunën pret fitoren e radhës
10.12.2018, 14:05 | A.A.
Mikel Hodaj i gatshëm për duelin e së premtës
10.12.2018, 13:13 | A.A.
Coman nuk pranon të operohet, hidhërohen zyrtarët e Bayernit
10.12.2018, 13:05 | Xh.I.
Ronaldo e uron Modricin por insiston se e meriton çdo vit Topin e Artë: Jam i zhgënjyer, por jeta vazhdon
10.12.2018, 13:04 | Xh.I.
Dortmundi pranon huazimin 18 mujor të Weigl
10.12.2018, 13:00 | Xh.I.
Leonardo: Po i vlerësojmë kushtet e transferimit të Fabregasit
10.12.2018, 11:03 | Xh.I.
Roma afër transferimit të Vilhenas, në Feyenoord rikthehet Karsdorp
10.12.2018, 11:02 | Xh.I.
Pjanic: Pogba është i mirëseardhur te Juventusi
10.12.2018, 11:02 | Xh.I.
Ronaldo sfidon Messin dhe zbulon: Ja ndeshjet që juventinët nuk duan t’i humbin
10.12.2018, 10:04 | Xh.I.
River Plate 3-1 Boca, notat e lojtarëve
10.12.2018, 09:08 | Xh.I.
Pogba po ndihet i nënvlerësuar te United
10.12.2018, 09:07 | Xh.I.
Guendouzi: Francezët vendimtar në transferimin tim te Arsenali
10.12.2018, 09:06 | Xh.I.
San Antonio vazhdon me fitore, Milwaukee befason Toronton
10.12.2018, 09:05 | Xh.I.
LA Lakers vazhdojnë me fitore, shaktërrojnë Grizzlies
09.12.2018, 08:56 | Z.H.
Roma gati ta shkarkojë Di Francescon
09.12.2018, 08:56 | Z.H.
River Plate-Boca Juniors ora 20:30, “Bernabeu” sonte në “flakë”
09.12.2018, 08:55 | Z.H.
Guardiola i frustruar me drejtuesit e Man City, arsyeja Frenkie de Jong
09.12.2018, 08:55 | Z.H.
Dybala e konsideron “fat” që luan për Juven
07.12.2018, 15:25 | Xh.I.
Zyrtare: Prandelli trajner i Genoas
07.12.2018, 15:24 | Xh.I.
Sarri: Nuk e di si ta mposht Pep Guardiolën
07.12.2018, 15:24 | Xh.I.
Zenelit i pëlqejnë thashethemet që e lidhin me Fenerbahcen
07.12.2018, 13:34 | Xh.I.
Herrera pritet ta rinovojë kontratën me Manchester United
07.12.2018, 13:33 | Xh.I.
“Mourinho preferon rezultatin para golave”
07.12.2018, 13:32 | Xh.I.
Juve me plan për transfer të Pogbas dhe Iscos në janar
07.12.2018, 13:32 | Xh.I.
Pulisicit i këshillohet që të largohet nga Dortmundi
07.12.2018, 11:06 | Xh.I.
“Pogba është mesatar, kurse Lukaku nuk është i dobishëm për skuadrën”
07.12.2018, 11:05 | Xh.I.
De Jong i pasigurt: Ndoshta jam edhe një vit në Ajax
07.12.2018, 11:05 | Xh.I.
Ronaldo, MVP i Juventusit
07.12.2018, 11:04 | Xh.I.
Ronaldo “fenomeni” flet për krahasimet me CR7
07.12.2018, 11:03 | Xh.I.
Vëllezërit Abdulli, emra të respektuat për sporte luftarake në Zvicër
07.12.2018, 10:47 | A.A.
Transferi i Serit, ka thyer rregullat e FA
07.12.2018, 09:12 | Xh.I.
Messi dhe Ronaldo për të parë “ndeshjen e shekullit” bashkë? Njëri prej tyre pranon ftesën
07.12.2018, 09:11 | Xh.I.
De Jong, gjatë verës në PSG
07.12.2018, 09:10 | Xh.I.
Lëndohet numri 7 i Real Madridit
07.12.2018, 09:09 | Xh.I.
Tifozët e Riverit dhe Bocas në Madrid, policia në gjendje të lart gatishmërie
07.12.2018, 09:09 | Xh.I.
Allegri: Ndeshja me Young Boys, më e rëndësishme se ajo me Interin
06.12.2018, 16:09 | Xh.I.
Gabigol: I lumtur me rikthimin në Inter
06.12.2018, 16:09 | Xh.I.
Allegri: Gara për titullin e Serie A-së është ende e hapur
06.12.2018, 15:07 | Xh.I.
Java e çmendur e Iscos: Jashtë skuadrës kundër Romës, tani kapiten në Bernabeu
06.12.2018, 15:06 | Xh.I.
Shaqiri: Duhet të jemi të guximshëm
06.12.2018, 15:05 | Xh.I.
Ancelotti: Mesfusha e Napolit më e mira në Itali
06.12.2018, 15:04 | Xh.I.
Legjenda e Bayernit: Klubi ka nevojë për ndryshime
06.12.2018, 13:02 | Xh.I.
Mourinho i akuzon lojtarët e Arsenalit: Ata simulonin dhe humbnin kohë
06.12.2018, 13:02 | Xh.I.
Ish-drejtori i Ferrarit: Schumacheri e shikoi me mua garën në Brazil
06.12.2018, 13:01 | Xh.I.
Fury kërkon që rimeçi kundër Wilder të mbahet në Old Trafford
06.12.2018, 13:00 | Xh.I.
Real Madridi dhe Hazardi arrijnë marrëveshje, sipas mediave spanjolle
06.12.2018, 11:04 | Xh.I.
Asnjë lojtar i Real Madridit s’është madje as në top 232 të parët për Këpucën e Artë
06.12.2018, 11:03 | Xh.I.
Shorti i Evropianit U-17: Këta janë kundërshtarët e Shqipërisë dhe Kosovës
06.12.2018, 11:02 | Xh.I.
Ylli i Man Unitedit: Nuk kemi vetëbesim
06.12.2018, 11:01 | Xh.I.