shqiperia
Basha me banorët në lokal/ PD: Policia shoqëroi djalin e pronarit
14.11.2018, 11:06 | Xh.I.
Bularati, Mitsotakis: Deklarata jokonstruktive nga Rama
14.11.2018, 11:04 | Xh.I.
1 miliard euro të sekuestruar nga bastet online në Itali, veprimtaria shtrihej dhe në Shqipëri
14.11.2018, 11:03 | Xh.I.
Eshtrat e Mid’hat Frashërit mbërrijnë në Shqipëri, sot rivarrimi në Tiranë
14.11.2018, 11:02 | Xh.I.
Shqipëria e treta për numrin e azilkërkuesve
14.11.2018, 09:14 | Xh.I.
"Do vishesh si Fatos Nano dhe do ja mbathësh", gazetari debaton ashpër me Ramën
14.11.2018, 09:12 | Xh.I.
Mafia italiane lidhje të ngushtë me shqiptarët? Çfarë pohoi ambasadori i BE-së
14.11.2018, 09:11 | Xh.I.
Rriten çmimet e karburantit, Shqipëria më e shtrenjta në rajon
14.11.2018, 09:10 | Xh.I.
Një 46-vjeçar dhunohet nga 4 persona në një lokal në Laç
13.11.2018, 18:49 | T.E.
“Unaza e Re”, banorët u vënë flakën gomave. Bllokohet trafiku
13.11.2018, 18:41 | T.E.
Luan Rama citon Nolin, fshikullon kryeministrin: I paturpshëm…
13.11.2018, 15:26 | Xh.I.
“Kacifas”, PE refuzon seancë debati nga eurodeputeti grek!
13.11.2018, 15:25 | Xh.I.
“Rroftë Dako!”, PD: U provua se Vangjushi është peng i krimit
13.11.2018, 15:24 | Xh.I.
Tërmet i fortë në Shqipëri
13.11.2018, 15:23 | Xh.I.
Vitore Tusha në KLSH?, Balla e vlerëson: Meriton respekt
13.11.2018, 13:06 | Xh.I.
PD, Tabaku: Reforma territoriale ka dështuar
13.11.2018, 13:06 | Xh.I.
"Unaza e madhe", Veliaj: Shpellarët nuk do e ndalin projektin
13.11.2018, 13:04 | Xh.I.
Mes tyre Artan Hoxha dhe Agim Bajko, ekstremistët grekë kërcënojnë figurat publike shqiptare
13.11.2018, 09:27 | Xh.I.
Riparohet defekti, përmirësohet situata në pikat kufitare me Greqinë
13.11.2018, 09:26 | Xh.I.
Zjarr në një hotel në Sarandë
13.11.2018, 09:26 | Xh.I.
Shqipëria drejt plakjes, çfarë po ndodh me vendin tonë
13.11.2018, 09:24 | Xh.I.
Ministri Bushati: Ja çfarë po ndodh me marrëveshjen për detin me Greqinë
12.11.2018, 22:26 | T.E.
Agimi i Artë nderon “veprën” e ekstremistit Kacifas
12.11.2018, 18:12 | T.E.
Shqiptarët prej orësh të bllokuar në doganë, ja ç'po ndodh në Kakavijë
12.11.2018, 18:08 | T.E.
Në Tiranë hyn në modë mbjellja e një peme si dhuratë për ditëlindje
12.11.2018, 16:03 | Xh.I.
PD: Të arrestohet Dako, të paguajë me burg krimin elektoral
12.11.2018, 16:02 | Xh.I.
Vasili: Kryeministri genjeu për Lleshin, ai është përfaqësues i antiligjit, qytetarët janë në rrezik
12.11.2018, 15:09 | Xh.I.
Gjon Pali i dytë “vjen” në Tiranë
12.11.2018, 15:09 | Xh.I.
Lleshi ka një kërkesë për Metën
12.11.2018, 15:08 | Xh.I.
Protesta tek Unaza e Re, PD: Rama-Veliaj miliona euro kompanisë nën sekuestro
12.11.2018, 15:06 | Xh.I.
Tsipras: Do t’i zgjidhim të gjitha çështjet me Shqipërinë
12.11.2018, 13:23 | Xh.I.
“E vrava se më ofendoi” Gjykata lë në burg autorin e vrasjes së administratorit Hado
12.11.2018, 13:22 | Xh.I.
Kuçova bazë ajrore e NATO-s, Rama zbulon detaje
12.11.2018, 13:21 | Xh.I.
Kaloi vettingu-n, por KPA nuk pranon pasurinë e Edmond Islamaj
12.11.2018, 11:08 | Xh.I.
Ulen tensionet: Lleshaj drejt dekretimit?
12.11.2018, 11:07 | Xh.I.
Banorët e Unazës së Re protestë para Bashkisë, Veliaj i pret në zyrë
12.11.2018, 11:06 | Xh.I.
Ahmetaj çon në KLD gjyqtaren Enkelejda Softa
12.11.2018, 09:14 | Xh.I.
Rajoni me sytë nga prioritetet, Shqipëria nga konçensionet
12.11.2018, 09:13 | Xh.I.
Një pjesë e Tiranës 4 orë pa drita, ja zonat ku do ketë ndërprerje
12.11.2018, 09:12 | Xh.I.
“Sot dokumente për skemën e vjedhjes së kryehajdutit”, çfarë paralajmëron Basha!
12.11.2018, 09:11 | Xh.I.
Magjistratët padisin në gjykatë Arta Markun, KLD, Këshillin e Ministrave
11.11.2018, 23:27 | T.E.
Zbuloni kur do të nisin shirat dhe bora në Shqipëri
11.11.2018, 22:24 | T.E.
Thirrjet antishqiptare në Bularat, grekët “Non grata” për të paktën 5 vjet
11.11.2018, 17:36 | T.E.
Policia “izolon” ish-Bllokun, nuk lejon qarkullimin e makinave
11.11.2018, 17:19 | T.E.
Ja çfarë kohe do të bëjë nesër
11.11.2018, 17:17 | T.E.
U kap me një sasi lënde eksplozive, arrestohet i riu nga Tirana
11.11.2018, 17:15 | T.E.
Berisha: Edi Rama hakmerret për Enver Hoxhën, rrëzon me litar Shqiponjën
11.11.2018, 17:15 | T.E.
Aksidentuan babë e bij në Korçë, lihen në burg dy shoferët
11.11.2018, 13:24 | T.E.
Arrestimi i pedagogut trafikant, Balla: Pjesë e strukturave të PD
11.11.2018, 12:11 | T.E.
Shqiptari bie nga kati i tretë gjatë vjedhjes
11.11.2018, 11:46 | T.E.
‘Çmendet’ 33-vjeçari, “Range Rover-i” me 261 km/h në Tiranë-Durrës
11.11.2018, 11:22 | T.E.
Këshilltari bashkiak zbulon mashtrimin e Veliajt: Është një gënjeshtar!
11.11.2018, 11:14 | T.E.
Djegia e makinave në Durrës, çfarë tha pronari në polici
11.11.2018, 11:13 | T.E.
U shpall “non-grata” nga Shqipëria, eurodeputetja qipriote u arrestua në Turqi në 2011
11.11.2018, 11:13 | T.E.
Hiqet Shqiponja, simboli i 100-vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë
11.11.2018, 08:52 | Z.H.
A ka përplasje në PS, deputeti Ndreu rrëfen për Sandër Lleshin
11.11.2018, 08:52 | Z.H.
Trishtuese në Vlorë, nënat braktisin fëmijët e mitur
11.11.2018, 08:51 | Z.H.
Vrasja e zyrtarit në Vlorë, Berisha: Krimineli ishte strehuar nga rilindja e Ramës
11.11.2018, 08:50 | Z.H.
‘Shfaqje ekstremiste në Bularat’/ Shpallet e padëshiruar në Shqipëri eurodeputetja greke e Qipros
10.11.2018, 17:31 | B.M.
Rama viziton maternitetin e Sarandës: Rritje pagash për mjekët
10.11.2018, 15:26 | T.E.
Shpallet “non grata” eurodeputetja qipriote, nxiti urrejtje në Bularat
10.11.2018, 15:21 | T.E.
“Kusari” për shqiptarët në Gadishullin Arab në fillim të shekullit XIV
10.11.2018, 15:12 | T.E.
Pushimet nga puna për arsye politike janë diskriminuese. Rasti i Malvina Palushit
10.11.2018, 12:35 | B.M.
Arrestohet shqiptari dhe italiani, kapen me drogë
10.11.2018, 11:54 | T.E.
Zv.ministrja greke: Kërkojmë dialog për të drejtat e minoriteteve
10.11.2018, 11:50 | T.E.
Erdhe si qen të na kërkoje votën, ku je tani deputete Gjylameti?
10.11.2018, 11:03 | T.E.
Plas sherri te ‘Unaza e Re', tensionohet situata mes protestuesve
10.11.2018, 10:48 | T.E.
Merr peng ish-bashkëshorten dhe e dërgon në Durrës
10.11.2018, 10:46 | T.E.
E sëmura me talasemi vuan për gjak, mjeku: Ik na lër rehat, gjej një dhurues
09.11.2018, 22:09 | T.E.
52 grekë “non grata”, reagon Athina
09.11.2018, 20:14 | T.E.