kronika
Tragjedi në Kumanovë21 vjeçari pa patentshofer godet me veturë një çift nga Sllupçani, vdes burri !
14.11.2018, 11:18 | Z.H.
Gjashtë aksidente dje në Shkup
14.11.2018, 10:07 | Xh.I.
Arrestohet shtetasi i Shqipërisë, dyshohej se vidhte në Tetovë
13.11.2018, 21:14 | T.E.
Dy persona rëndë të lënduar në 14 aksidente në Shkup
13.11.2018, 09:50 | Xh.I.
Konfiskohen 50 kg marihuanë në vendkalimin kufitar "Qafathanë"
12.11.2018, 12:13 | Z.H.
Gjatë fundjavës 31 aksidente në Shkup
12.11.2018, 10:30 | D.J.
Aksident trafiku tek Qendra Tregtare “Mavrovasja”
12.11.2018, 10:22 | Xh.I.
Aksident në magjistralen “Nëna Terezë”, një person i lënduar
11.11.2018, 13:04 | T.E.
Nxënësi 15 vjeçar i aksidentuar në Shtip, në gjendje kritike
09.11.2018, 16:27 | D.J.
Bie nga ballkoni duke tentuar t’i rregullojë grilat 9 Nëntor, 2018
09.11.2018, 13:41 | D.J.
Goditet me makinë një person në Shtip, në gjendje të rëndë dërgohet në spital
09.11.2018, 10:22 | Xh.I.
Incident i armatosur në Saraj, ja detajet
08.11.2018, 23:14 | T.E.
Policia arreston një person në Shkup, prekte femrat në vende intime
08.11.2018, 19:33 | T.E.
Lëndohet rëndë një çiklist në Shkup
08.11.2018, 12:26 | Xh.I.
Zjarr në një banesë në Veles, pronarja është dërguar në spital
08.11.2018, 11:41 | Xh.I.
Aksident fatal në rrugën Strugë-Ohër
07.11.2018, 21:41 | T.E.
Aksident trafiku në Çair, paralizohet i tërë komunikacioni
07.11.2018, 18:59 | T.E.
Goditet me makinë një çiklist në rrugën Kumanovë-Shën Nikollë, humb jetën në vendin e ngjarjes
07.11.2018, 11:55 | Xh.I.
Katër persona janë sulmuar fizikisht në një autobus të NQP-së
06.11.2018, 16:12 | D.J.
Një i vdekur dhe pesë të plagosur në aksident trafiku në Strugë
06.11.2018, 11:12 | D.J.
Lëndohet rëndë një çiklist në një prej 13 aksidenteve në Shkup
06.11.2018, 09:28 | D.J.
Një i punësuar në DAP arrestohet për ryshfet
05.11.2018, 16:28 | D.J.
Tetovë, dy persona sulmojnë punonjësin në bastore
05.11.2018, 13:47 | Xh.I.
Dy persona lëndohen në një aksident hekurudhor afër fshatit Svillare
05.11.2018, 12:17 | D.J.
Çegran, 16 vjeçari therr me thikë kushëririn e tij 17 vjeçar
05.11.2018, 11:48 | D.J.
Shkup, 21 aksidente për tre ditë
05.11.2018, 09:32 | D.J.
Aksident i rëndë në Rashçe, autobusi përplaset me trenin
04.11.2018, 12:59 | T.E.
Tetovari ka sulmuar fizikisht bashkëshorten, policia i futet në shtëpi
03.11.2018, 12:38 | T.E.
Vajza nga Çairi përjeton tmerr deri sa ishte vetë në shtëpi
02.11.2018, 16:04 | D.J.
Gjithsej 12 aksidente trafiku gjatë 24 orëve të fundit në Shkup
02.11.2018, 10:01 | D.J.
Në Shkup dje 12 aksidente, karrotreci i ka larguar 62 automjete
01.11.2018, 10:23 | D.J.
Sulmohen fizikisht dy nxënës në shkollën "Boro Petrushevski" - ASUC
31.10.2018, 16:09 | Z.H.
33 vjeçari përplaset me policinë në Haraçinë
31.10.2018, 15:33 | D.J.
Konfiskohen 46 kilogramë marijuanë në Tetovë
31.10.2018, 11:59 | D.J.
Ariu zbret në Kollare të Kërçovës
31.10.2018, 11:37 | D.J.
Dje në Shkup kanë ndodhur 9 aksidente
31.10.2018, 10:22 | D.J.
Përplasen disa vetura në Ohër, ka të lënduar
30.10.2018, 19:54 | T.E.
Plaçkitësit kanë marrë 680.000 denarë nga “Dërgesa e shpejtë” në Aerodrom
30.10.2018, 12:32 | D.J.
Tetë aksidente në Shkup
30.10.2018, 09:44 | Xh.I.
Gjendet një trup burri në fazën e kalbjes në Bardovcë të Shkupit
29.10.2018, 16:23 | Z.H.
Lajm i hidhur: Ndërron jetë rektori i Universitetit FON, Aleksandar Nikollovski
29.10.2018, 12:54 | Z.H.
Një i vdekur dhe 17 të lënduar në aksidente trafiku në Shkup
29.10.2018, 11:25 | Xh.I.
Kumanovari rrahë gruan dhe të birin
29.10.2018, 11:06 | Z.H.
Goditet me veturë 81 vjeçari në Çair, përfundon në spital
29.10.2018, 11:03 | Z.H.
Aksident i rëndë trafiku në Shkup, një i vdekur
28.10.2018, 12:57 | T.E.
Plaçkit 408.000 denarë nga kazino, MPB padi ndaj 27 vjeçarit
28.10.2018, 11:25 | T.E.
Arrestohet një shtetas shqiptar për të cilin ishte shpallur fletarrestim nga Interpoli
27.10.2018, 15:41 | T.E.
Ndalohen 3 persona për shfrytëzim seksual të një të miture
26.10.2018, 21:12 | T.E.
Therret me thikë një i burgosur në Idrizovë
26.10.2018, 15:01 | Xh.I.
Zjarr në një banesë në lagjen “Prolet” të Shkupit
26.10.2018, 14:20 | D.J.
Në Tabanoc arrestohet një shtetas i Shqipërisë me pasaportë të falsifikuar
26.10.2018, 10:42 | Z.H.
Shkup, për shkaqe xhelozie rrahë kolegen e burrit të saj
26.10.2018, 10:38 | Z.H.
Shtatë persona të lënduar në aksidente trafiku në Shkup
26.10.2018, 10:07 | D.J.
Dy të arrestuar për tentimin për vrasje në Batincë
25.10.2018, 16:00 | D.J.
Tetovë, gjendet marihuanë në shtëpinë e një qytetari
25.10.2018, 15:54 | D.J.
Shkup, dhjetë aksidente trafiku, pesë persona të lënduar
25.10.2018, 10:35 | D.J.
Punëtorët e sporteleve të Postës së Maqedonisë kanë vjedhur rreth 166 mijë denarë
24.10.2018, 15:41 | D.J.
Goditet me makinë një i moshuar në Shkup
24.10.2018, 12:38 | D.J.
Tre persona të lënduar në aksidente trafiku në Shkup
24.10.2018, 09:27 | D.J.
Zhduket në rrethana të panjohura një lehonë, lë në spital fëmijën e posalindur
23.10.2018, 17:52 | T.E.
Goditet me makinë një i moshuar në Tetovë, merr lëndime të rënda
23.10.2018, 11:25 | Xh.I.
Katër persona janë lënduar rëndë në aksidente trafiku në Shkup
22.10.2018, 09:38 | Xh.I.
Përleshje në mes dy grupeve në Tetovë
21.10.2018, 23:15 | T.E.
Padi penale ndaj një shkupjani për shitje të lëndëve narkotike
19.10.2018, 10:22 | Xh.I.
Shkup, vetëm dje janë shkaktuar 14-të aksidente dhe janë lënduar 9-të persona
19.10.2018, 09:34 | D.J.
Aksident fatal në "Strazhë", rrokulliset kamioni përplot me dele, gjak gjithandej (Foto + Video)
18.10.2018, 13:12 | Z.H.
Policia përplasë me veturë një djalosh 18 vjeçar
18.10.2018, 12:06 | Z.H.
Shtatë aksidente dje në Shkup, dy persona të lënduar
18.10.2018, 09:49 | Xh.I.
Një grabitës në zyrën e "Postës së shpejtë" në Aerodrom ka marrë 680.000 denarë
17.10.2018, 15:59 | D.J.
Përcaktohet masa e paraburgimit për një person për vrasjen e Martin Janushev
17.10.2018, 15:58 | D.J.