Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kronika

Lajmi i funditZhurnal ju sjell përbërjen e plotë të kabinetit të Zoran Zaev
DOKUMENT"SKANDAL" Avokati i Shtetit të R. së M-së, Naser Ajdari, në konkursin e fundit për nj..
EKSKLUZIVERamiz Merko ministër për investime të huaja

Kronika

Zhduket një burrë nga Tetova

25.05.2017 | 10:32 * L.E. *

Digjen dy Baraka në Gazi Babë

25.05.2017 | 10:16 * L.E. *

Grabitet me armë një bastore në Shkup

22.05.2017 | 14:43 * L.E. *

Ohër, grabitet një xhami dhe disa kisha

22.05.2017 | 14:33 * L.E. *

Hajnat vjedhin një farmaci në Radishan

20.05.2017 | 12:35 * T.E. *

Grabitet një shitore në Shkup 

19.05.2017 | 15:04 * L.E. *

Digjet një makinë në Tetovë

13.05.2017 | 14:01 * T.E. *


Faqe 1 / 11

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.