Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Ekonomi

Lajmi i funditZhurnal ju sjell përbërjen e plotë të kabinetit të Zoran Zaev
DOKUMENT"SKANDAL" Avokati i Shtetit të R. së M-së, Naser Ajdari, në konkursin e fundit për nj..
EKSKLUZIVERamiz Merko ministër për investime të huaja

Ekonomi

Përfundoi kultivimi i orizit

26.05.2017 | 12:04 * L.E. *

Panair për punësim në Shtip

26.05.2017 | 09:56 * L.E. *

Filloi pagesa e subvencioneve për bujqit

18.05.2017 | 13:20 * Xh.I. *

Cikël i tretë i panaireve për punësim

18.05.2017 | 09:40 * L.E. *

Nga mesnata çmime të reja të derivateve

15.05.2017 | 12:25 * Xh.I. *

Zvogëlohet numri i turistëve në mars

12.05.2017 | 13:36 * L.E. *

OEMVP në vizitë studimore në Tiranë

12.05.2017 | 09:56 * L.E. *

Eurokomisioni aprovoi shitje të NLB-së

12.05.2017 | 08:51 * B.M. *


Faqe 1 / 11

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.