Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Maqedonia

Lajmi i funditZhurnal ju sjell përbërjen e plotë të kabinetit të Zoran Zaev
DOKUMENT"SKANDAL" Avokati i Shtetit të R. së M-së, Naser Ajdari, në konkursin e fundit për nj..
EKSKLUZIVERamiz Merko ministër për investime të huaja

Lajme nga Maqedonia

Ahmeti arrin tek selia e LSDM-së

28.05.2017 | 15:08 * B.M. *

Zhurnal mësonBesa në opozitë

28.05.2017 | 14:01 * T.E. *

Ahmeti takohet sot me Zaevin

28.05.2017 | 12:24 * T.E. *

Kush është ministri i ri i drejtësisë

28.05.2017 | 11:38 * T.E. *

Nga nesër çmime të reja të derivateve

28.05.2017 | 11:04 * T.E. *

Moti sot në Maqedoni

28.05.2017 | 09:23 * Z.H. *

Kush është ministri i ri i ekonomisë?

27.05.2017 | 22:38 * B.M. *

Zoran Zaev rizgjidhet kryetar i LSDM-së

27.05.2017 | 18:53 * D.J. *

Gjendja e rrugëve

27.05.2017 | 09:52 * T.E. *


Faqe 1 / 121

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.