maqedonia
Kreu i VMRO-së Mickoski përgjegjësinë për ikjen e Gruevskit e drejton tek Zaev dhe Spasovski
14.11.2018, 19:18 | T.E.
Muskat: Malta e mbështet Maqedoninë në rrugëtimin e eurointegrimeve
14.11.2018, 19:10 | T.E.
Mickosk: Zaevi të përgjigjet për ikjen e Gruevskit
14.11.2018, 19:05 | B.L.
Ja si duket qelia në Shutkë ku duhej të ishte tani ish kryeministri Gruevski
14.11.2018, 19:02 | T.E.
Protestuesit kërkojnë dorëheqjen e Spasovskit dhe paraburgim për Mijallkovin
14.11.2018, 18:58 | T.E.
Protesta para Qeverisë me moton “Pa drejtësi nuk ka qetësi”
14.11.2018, 18:31 | T.E.
Dimitrov: Gruevski s’mundet të kërkoj shpëtim nga vendet anëtare të BE-së
14.11.2018, 18:21 | T.E.
Viktor Orban: Gruevski do të kërkojë azil për arsye sigurie
14.11.2018, 18:17 | T.E.
Gruevski s'mund të kërkojë azil politik, a do të ekstradohet në Maqedoni?
14.11.2018, 18:03 | B.M.
Sela kundërshton ashpër regjistrimin manipulativ
14.11.2018, 17:39 | B.M.
PSP nuk ndjen faj për arratisjen e Gruevskit
14.11.2018, 13:52 | D.J.
"Mysafirllëku" i Gruevskit në Hungari, sfidë për BE-në!
14.11.2018, 13:00 | D.J.
Nga nesër, e domosdoshme pajisja dimërore në automjete
14.11.2018, 12:40 | D.J.
Propozimi i VMRO-së për amnisti, më 26 nëntor para deputetëve
14.11.2018, 12:05 | D.J.
Ndahen çmimet “13 Nëntori” për ditën e Çlirimit të Shkupit
14.11.2018, 11:50 | D.J.
Zyrtarët maqedonas: Ish-kryeministri nuk ka dalë nga pikat kufitare
14.11.2018, 11:38 | D.J.
Bozhinovski: Gruevski për momentin gjendet në "zonën e minimit"
14.11.2018, 11:37 | Xh.I.
Rasti me Gruevskin aktual edhe në Greqi
14.11.2018, 11:17 | D.J.
Për shkak të paraburgimit të Janakievskit, “Titanik” shtyhet për më 23 nëntor
14.11.2018, 10:57 | D.J.
EPP pret reagim zyrtar nga Hungaria për Gruevskin
14.11.2018, 10:50 | D.J.
Flekenshtajn: Vështirë të mendohet që Hungaria t’i japë azil Gruevskit
14.11.2018, 10:34 | D.J.
Saliu: Qeveria tu jap "shqelmin" njerëzve që kanë kapur institucionet ose të shpall zgjedhje të jashtzakonshme
14.11.2018, 10:30 | D.J.
Shteti do të mbulojë 51 për qind të borxheve të komunave
14.11.2018, 10:10 | D.J.
Përfaqësues i Kishës Protestante Zvicerane vizitoi BFI-në
14.11.2018, 10:09 | Xh.I.
Jankulloska: I respektoj masat e gjykatës, nuk ka nevojë për paraburgim
14.11.2018, 10:05 | D.J.
Pendarov: Arratisja e Gruevskit është farsë
14.11.2018, 09:57 | D.J.
VMRO-DPMNE: LSDM po bën përndjekje politike ndaj VMRO-së
14.11.2018, 09:54 | Xh.I.
PSP-ja nuk do të kërkojë paraburgim për Mijalkov
14.11.2018, 09:49 | Xh.I.
Takim koordinues në Kuvend për statusin e deputetit Nikolla Gruevski
14.11.2018, 09:43 | D.J.
Kryeministri i Maltës për vizitë zyrtare në Maqedoni
14.11.2018, 09:36 | D.J.
Seanca gjyqësore për lëndët e PSP-së “Titanik” dhe “Lëndina”
14.11.2018, 09:33 | D.J.
Analistët: Arratisja e Gruevskit, ujdi mes pushtetit dhe opozitës?!
14.11.2018, 09:30 | D.J.
Sot mbushen 110 vjet nga Kongresi i Alfabetit
14.11.2018, 09:17 | Xh.I.
Peshevski: Ikja e Gruevskit duhet marrë dënimi të ashpër
14.11.2018, 09:08 | D.J.
Zeqiri: Gruevski nuk e meriton epitetin e liderit
14.11.2018, 09:04 | D.J.
Klosi: Shembulli “Gruevski” do të vijë edhe në Tiranë
14.11.2018, 08:56 | B.L.
Moti sot
14.11.2018, 08:56 | D.J.
Gruevski ndodhet në vilën e kryeministrit hungarez
14.11.2018, 08:33 | B.L.
Janakieski dhe Bozhinovski u dërguan në burgun e “Shutkës”
14.11.2018, 08:29 | B.L.
Tragjedi në Sllupçan, goditet për vdekje 39-vjeçari
13.11.2018, 23:29 | T.E.
Edhe Jankullovska dënon ikjen e Gruevskit
13.11.2018, 22:50 | T.E.
Reshje dëbore në fundjavë?
13.11.2018, 22:18 | T.E.
Janeva: Që në fillim kemi kërkuar paraburgim për Gruevskin
13.11.2018, 21:46 | B.L.
Spasovski: Derisa zgjatë procedura e azilit, Gruevski nuk mund të ekstradohet në vend
13.11.2018, 21:37 | T.E.
Janakievski: Unë nuk jam sikur Gruevski që të arratisem!
13.11.2018, 21:24 | B.L.
Pak lindje, shumë emigracion: Shqiptarët “pleqtë” e Ballkanit
13.11.2018, 21:00 | T.E.
Përkatësia etnike dhe fetare nuk do të përfshihen në regjistrimin e popullsisë në Maqedoni
13.11.2018, 20:46 | T.E.
KOMENTA u frikësua Zaevi ta burgosë Gruevskin!
13.11.2018, 20:35 | B.L.
KE për ikjen e Gruevskit: Sundimi i së drejtës është princip themelorë i BE-së
13.11.2018, 20:18 | T.E.
A do të ikë edhe Janakieski drejt Hungarisë!
13.11.2018, 19:54 | B.L.
Kosova e Maqedonia shkelin afatin për kalendar të përbashkët kulturor
13.11.2018, 19:25 | T.E.
Zyrtare, konfirmohet lajmi i ZhurnalitMPB konfirmon se Gruevski gjendet në Hungari 
13.11.2018, 18:34 | B.L.
MPJ thërret në konsulta ambasadorin hungarez, te Dimitrovi shfaqet zëvendësi
13.11.2018, 18:30 | T.E.
Rritja e pagave për administratorët, Mançevski: Motivim për profesionalizëm
13.11.2018, 18:12 | T.E.
Xholev: Prokuroria nuk ka kërkuar paraburgim për Gruevskin në rastin “Tanku”
13.11.2018, 16:57 | Xh.I.
Përgatitjet e fundit për regjistrimin e popullsisë
13.11.2018, 16:29 | Xh.I.
Qeveria hungareze nuk ka përgjigje për azilin e Gruevskit
13.11.2018, 16:07 | D.J.
Arratisja e Gruevskit, ekspertët kritikojnë dështimin e policisë
13.11.2018, 16:00 | D.J.
Aktivisti maqedonas: Ja si mund të jetë arratisur Gruevski, makina diplomatike?!
13.11.2018, 15:48 | D.J.
Qytetarët: Ikja e Gruevskit, marrëveshje me pushtetin
13.11.2018, 15:45 | Xh.I.
ASH: Qeveria dhe MPB të mbajnë llogari për ikjen e Gruevskit
13.11.2018, 15:38 | Xh.I.
Komiteti i NATO-s, miratohet programi për reformat
13.11.2018, 15:36 | D.J.
Katica Janeva do të pres konfirmim zyrtar se Gruevski është arratisur
13.11.2018, 15:29 | D.J.
Ikja e Gruevskit, Ministria e Drejtësisë pret njoftim zyrtar nga MPB-ja
13.11.2018, 15:26 | D.J.
LSDM kërkon përgjegjësi nga institucionet për arratisjen e Gruevskit
13.11.2018, 15:21 | D.J.
SAShK: Rritje pagash nga janari e jo nga shtatori i 2019-s
13.11.2018, 15:14 | D.J.
Përgjimet për ngjarjet në Kuvend, një shqiptar ka spiunuar te Gruevski
13.11.2018, 15:11 | D.J.
Mediumet hungareze: Gruevski, aleati anti-Soros i Viktor Orbanit
13.11.2018, 15:10 | D.J.
Shekerinska: Pres që në shkurt të kemi një protokoll të përmbyllur për inkuadrim në NATO
13.11.2018, 15:01 | D.J.
Brukseli kërkon polici dhe administratë efikase
13.11.2018, 15:00 | D.J.