Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Kosova

AnalizëÇereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
Analizë"Dy fytyrat e Zaevit"
Taravari: Javet në vijim krijojmë shumicë të re në Këshillin Komunal të Gostivarit

Lajme nga Kosova

Iniciohet ligji për ushtrinë

18.11.2017 | 09:14 * Z.H. *

Fillon heshtja zgjedhore

18.11.2017 | 09:14 * Z.H. *

Moti sot dhe nesër në Kosovë

18.11.2017 | 09:12 * Z.H. *

Anulohet konferenca Mogherini-Haradinaj

17.11.2017 | 13:22 * Xh.I. *

Konfiskohen armë në Prishtinë

16.11.2017 | 11:48 * Z.H. *

Vdes i aksidentuari në Podujevë

16.11.2017 | 11:46 * Z.H. *

BE mbështet auditimin në Kosovë

16.11.2017 | 09:28 * Z.H. *

Premtimet miliardëshe të fushatës

16.11.2017 | 09:28 * Z.H. *

Jahjaga takohet me Hillary Clintonin

15.11.2017 | 23:53 * T.E. *

Haradinaj sot mbledh Qeverinë

15.11.2017 | 09:14 * Xh.I. *

Balotazhi i burrave

15.11.2017 | 09:12 * Xh.I. *


Faqe 1 / 95

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.