Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Opinion

Analistët për ZhurnalPas 100 ditëshit të parë të qeverisë së re, Gruevski do të ketë ulje drastike të reit..
Më 27 prill kishim atentat politik ndaj kërkesave të shqiptarëve, thotë Sela
AlarmRakip Doçi, për banorët e Hasanbegut që po ngulfaten nga mbeturinat, i "shurdhur"..!

Opinion

Mediat sociale dhe keqmenaxhimi i tyre

21.05.2017 | 20:59 * B.M. *

Fundi i diktaturës

17.05.2017 | 10:35 * Xh.I. *

NATO, Ballkani dhe çështja e Kosovës

16.05.2017 | 15:37 * Z.H. *

Sondazhet, agjencitë dhe shoqatat

16.05.2017 | 11:04 * B.M. *

Kush do i fitoj zgjedhjet!

15.05.2017 | 18:45 * B.M. *

OpinionDiskursi demokratik zgjedhor

12.05.2017 | 10:48 * Z.H. *

Heronjtë e sokakut tonë

08.05.2017 | 18:39 * B.M. *

Le t’ju kryqojë Zaevi, tash…

08.05.2017 | 14:46 * B.M. *

Jetë e vdekje bashkë!

07.05.2017 | 00:10 * B.M. *

Po të vdiste Sela, mbaronte Maqedonia

05.05.2017 | 08:20 * B.M. *

OpinionRubikoni i një politike mazohiste

04.05.2017 | 14:52 * Z.H. *

OPINIONAi ka guxim, vizion, vetëbesim!

02.05.2017 | 09:54 * Xh.I. *

E enjtja e përgjakshme!

30.04.2017 | 15:53 * T.E. *

A është “BESA” e shqiptarëve?

29.04.2017 | 14:53 * B.M. *

Politika dhe siguria kombëtare!

28.04.2017 | 21:25 * T.E. *

ZI(J)ADINI

28.04.2017 | 15:32 * B.M. *

Kthim prapa nuk ka

27.04.2017 | 01:18 * B.M. *

Zgjidhja politike, domosdoshmëri

24.04.2017 | 16:41 * Xh.I. *

Hiçi i Madh

20.04.2017 | 20:34 * B.M. *

Askush ka dëgjuar

18.04.2017 | 22:35 * T.E. *

Shqiptarët, Erdogani dhe Putini

18.04.2017 | 09:32 * Xh.I. *

Rrënjët

18.04.2017 | 08:39 * B.M. *

Sfidat e Presidentit Donald Trump

14.04.2017 | 10:00 * Xh.I. *

KUJTIME ME RËNDËSI HISTORIKE

14.04.2017 | 08:37 * B.M. *


Faqe 1 / 4

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.