Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Medicina

Flasin analistëtA është gjetur kompromisi për çështjen e emrit?
Çmendet Gruevski: Hyrja në Parlament më 27 prill akt patriotik
Musliu: Nuk ka asgjë të keqe që LSDM përkrah kandidatët e BDI-së

Medicina

Vazhdon vaksinimi kundër gripit sezonal

22.10.2017 | 10:32 * T.E. *

Luftojeni stresin gjatë punës

20.10.2017 | 17:02 * Z.H. *

Shtoni këto ushqime në dietën tuaj

20.10.2017 | 15:01 * Z.H. *

Lëngu që rigjallëron mëlçinë

19.10.2017 | 16:19 * Z.H. *

Lëngu që shkrin dhjamin

18.10.2017 | 11:34 * Z.H. *

Vlerat ushqyese të kumbullave

18.10.2017 | 10:35 * Z.H. *

Ushqimet që mbajnë mjekun larg

18.10.2017 | 10:32 * Z.H. *

Ndikimi i stresit në jetën e njeriut

15.10.2017 | 20:18 * Z.H. *

Sauna largon toksinat nga trupi juaj

13.10.2017 | 13:24 * Z.H. *

Buzëqeshni në ditën kur vaksinoheni!

13.10.2017 | 11:24 * Z.H. *

Receta me presh që ndihmon me diabetin

12.10.2017 | 15:34 * Z.H. *

Maska që parandalon plakjen e duarve

12.10.2017 | 13:34 * Z.H. *

Kalori mund të harxhoni edhe pa ushtrime

12.10.2017 | 11:34 * Z.H. *

Shërohuni me gështenja vjeshte!

12.10.2017 | 09:33 * Z.H. *

Telefonin larg dhomës së gjumit

09.10.2017 | 17:11 * Z.H. *

Të mirat e çajit të xhenxhefilit

06.10.2017 | 22:05 * Z.H. *

SHBA: Vdekjet nga kanceri bien në 40%

04.10.2017 | 15:27 * Z.H. *


Faqe 1 / 8

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.