« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
5 të vrarë në Kaliforni, ende nuk dihet motivi
vrasje-kalifoirni-587x378.jpg

Në veri të Kalifornisë, SHBA, një burrë ka shtënë me armë pa cak, në disa vende, veç tjerash edhe në një shkollë, njoftojnë emdiet lokale. Policia ka konfirmuar këtë dhe lajmin se pesë veta kanë humbur jetën, në mes të të cilëve edhe personi që ka shtënë.

Gjuajtjet kanë filluar në një banesë dhe kanë vazhduar në rrugë, për të përfunduar në një shkollë fillore. Një punonjëse e shkollës ka deklaruar se në shkollë ka pasur të lëndjar por asnjë të vrarë. Ndërsa policia nuk e ka konfrimuar këtë. Por, një numër nxënësish janë transportuar për në spital.

Për identitetin e dorasit, hetuesit nuk kanë ofruar ende asnjë detaj.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 23:26  | T.E. | 431 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Bekim Jashari në Zajaz: Ali vëlla, jemi në rrugë të mbarë
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
« Analizë » Ballkani i rrezikuar nga politika ruse, Maqedonia një shtet i brishtë
Zaev godet "arkat" e pasanikëve
4 momentet kur Nora Istrefi doli pa të brendshme (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.