Arrestohet shtetasi i Shqipërisë, dyshohej se vidhte në Tetovë
kronika
Arrestohet shtetasi i Shqipërisë, dyshohej se vidhte në Tetovë

Arrestohet shtetasi i Shqipërisë, dyshohej se vidhte në Tetovë

Tetovë, 13 nëntor – Pjesëtarët e policisë së Tetovës, të hënën mbrëma rreth orës 23 e 40 minuta, në rrugën “Ilindenska” në Tetovë, kanë privuar nga liria shtetasin e Shqipërisë.

Y.D. 47 vjeçar nga qyteti i Shkodrës, për shkak të dyshimit se është kryerës i vjedhjeve dhe vjedhjeve të rënda në rajonin e Tetovës. Shtetasi i Shqipërisë është mbajtur në stacionin policor për procedurë të mëtutjeshme.

© ZHURNAL 13.11.2018, 21:14 | T.E. | 4,315 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."