Eralda Jashari sjellë projektin e ri, i këndon shoqërisë në gjithë qytetet shqiptare (Video)
showbiz
Eralda Jashari sjellë projektin e ri, i këndon shoqërisë në gjithë qytetet shqiptare (Video)

Eralda Jashari sjellë projektin e ri, i këndon shoqërisë në gjithë qytetet shqiptare (Video)

Një këngë plot ritëm që i dedikohet shoqërisë vjen këtë herë nga këngëtarja e njohur Eralda Jashari, një emër tashmë i njohur i skenës që sjellë projektin e ri për publikun shqiptarë me tekst nga Gëzim Mneri e muzikës nga Zani Loca derisa orkestrimi nga Samuel Kodra kurse në sax Klidi Loca derisa video është realizuar nga Look ES. Eralda nuk do të ndalet me kaq pasiqë njihet si një nga vokalet më të mira të skenës shqiptare dhe nuk ka të ndalur sepse agjenda e saj është e stërngarkuar me ahengje të ndryshme familjare. Shijoni këtë këngë të bukur në vazhdim:

© ZHURNAL 07.11.2018, 20:32 | T.E. | 720 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."