Mbyllet përkohësisht rruga Kaçanik-Hani i Elezit
kosova
Mbyllet përkohësisht rruga Kaçanik-Hani i Elezit

Mbyllet përkohësisht rruga Kaçanik-Hani i Elezit

Prishtinë, 6 dhjetor - Ministria e Infrastrukturës në Kosovë ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe orareve të mëposhtme:

E premte – 7 dhjetor 2018 – mbyllje e pjesërishme 09:00 – 12:00 dhe 14:00 – 17:00E shtunë – 8 dhjetor 2018 – mbyllje ditore nga 07:00 – 17:00.

© ZHURNAL 06.12.2018, 13:09 | Xh.I. | 858 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."