Për dy ditë ndërpritet komunikacioni në magjistralen Shkup-Prishtinë
maqedonia
Për dy ditë ndërpritet komunikacioni në magjistralen Shkup-Prishtinë

Për dy ditë ndërpritet komunikacioni në magjistralen Shkup-Prishtinë

Shkup, 6 dhjetor - Nga Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë njoftojnë opinionin se do të ketë ndërprerje të komunikacionit në magjistralen Shkup-Prishtinë, konkretisht në anën kosovare në Kaçanik.

“Për shkak të kryerjes së punimeve në magjistralen Shkup-Prishtinë, konkretisht në rrugën Hani i Elezit-Kaçanik do të ketë ndërprerje të komunikacionit nga të dyja anët nga dita e enjte në orën 9:00 deri në orën 12:00, dhe nga ora 17:00 deri në orën 08:12. Ndërprerje të komunikacionit do të ketë edhe ditën e premte nga ora 07:00 deri në orën 17:00.

© ZHURNAL 06.12.2018, 17:10 | T.E. | 4,079 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."