“Sicko Mode” nga Drake dhe Travis Scott në vendin e parë
showbiz
“Sicko Mode” nga Drake dhe Travis Scott në vendin e parë

“Sicko Mode” nga Drake dhe Travis Scott në vendin e parë

Është tashmë kënga numër një dhe pa ndonjë befasi në gjithë SHBA-të.

Travis Scott dhe bashkëpunimi i tij më Drake nga albumi “Astroëorld” është ngjitur në maje të Billboard Hot 100.

Kjo është hera e parë që Scott gjendet në vendin e aprë të top listës më të njohur botërore.

Scott falënderoi të gjithë adhuruesit e tij për pëlqimin e këngës duke i cilësuar si më meritorët për këtë.

Edhe Darke ju gëzua suksesit duke ndarë një foto nga kjo arritje e hitit të tyre të madh.

TRAVIS SCOTT
 
@trvisXX
 

#1 album and #1 single.
God is good.

Ariana Grande
 
@ArianaGrande
 

so fucking dope. congratulations! 🖤

 
4,491 people are talking about this
 

 

Travis e ka albumin numër 1 sipas Billboard 200, gjë që ka përbërë tjetër sukses për të.

 

Tashmë albumi kishte 71 mijë njësi të shitura deri në javën e fundit të nëntorit.

© ZHURNAL 06.12.2018, 12:00 | Z.H. | 117 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."