Arrestohet Lil Pump
showbiz
Arrestohet Lil Pump

Arrestohet Lil Pump

Lil Pump është arrestuar pasi ua drejtoi gishtin e mesit disa policëve në Danimarkë, transmeton Klan Kosova.

 

Reperi 18-vjeçar u detyrua të anulojë një koncert të martën, raporton TMZ.

 

Sipas TMZ, incidenti ndodhi pasi reperi dhe ekuipazhi i tij ndaluan për arsye të panjohura në Kopenhagë. Gjatë rrugës për në stacionin policor, Lil Pump nxori telefonin e tij dhe filloi një video live në Instagram, në të cilën ai tallej me policët prapa shpinës së tyre.

 

Thuhet se policia e pa videon dhe e lanë në burg për një periudhë edhe më të gjatë kohore. Kjo gjë e detyroi të anulojë një koncert në Finlandë të martën.

© ZHURNAL 06.12.2018, 12:08 | Z.H. | 200 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Ramiz Merko ndriçon Strugën për festa!

Shkup, 14 dhjetor - Fotografi Faton Murati ka postuar në rrjetin e tij në Facebook, një foto e cila tregon qytetin e Strugës me dekoret e festave të fundvitit. Kjo foto ka kapur momentin e shpërthimit të fishekzjarreve dhe dekorin e Strugës, me pemën e Vitit të ri dhe dritat vezulluese të vendosura nga Komuna e Strugës. 

© ZHURNAL 14.12.2018, 21:11 | B.L.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."