Motra e Genta Ismailit shfaqet e nxehtë dhe zbulon gjoksin
showbiz
Motra e Genta Ismailit shfaqet e nxehtë dhe zbulon gjoksin

Motra e Genta Ismailit shfaqet e nxehtë dhe zbulon gjoksin

Mani Ismaili është tashmë fytyrë shumë e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja.

E gjithë kjo sepse është motra e këngëtares më të njohur dhe të kërkuar në estradë, Genta Ismailit.

Ajo është tejet aktive në rrjetet sociale dhe secili imazh i saj merr shumë pëlqyeshmëri dhe komente nga ndjekësit e shumtë.

Edhe kësaj here, megjithëse kemi ditë të ftohta, Mani duket shumë e nxehtë, e këtë e dëshmon ky imazh që vijon.

© ZHURNAL 06.12.2018, 12:15 | Z.H. | 1,569 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Ramiz Merko ndriçon Strugën për festa!

Shkup, 14 dhjetor - Fotografi Faton Murati ka postuar në rrjetin e tij në Facebook, një foto e cila tregon qytetin e Strugës me dekoret e festave të fundvitit. Kjo foto ka kapur momentin e shpërthimit të fishekzjarreve dhe dekorin e Strugës, me pemën e Vitit të ri dhe dritat vezulluese të vendosura nga Komuna e Strugës. 

© ZHURNAL 14.12.2018, 21:11 | B.L.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."