Khloe Kardashian bëhet biondinë
showbiz
Khloe Kardashian bëhet biondinë

Khloe Kardashian bëhet biondinë

Ylli televiz, Khloe Kardashian ka ngjyrosur flokët e saj kështu ajo u bë një biondinë.

Ajo postoi një fotografi në Instagram ku bëri të ditur se ka ngjyrosur flokët e saj ngjyrë tjetër dhe është shprehur se ajo e pëlqen shumë ngjyrën e saj të re të flokëve.

Ajo ka falënderuar frizerin e saj duke thënë se ai është një magjistar, ajo më tej shtoi se flokët e saj janë shumë të shëndetshme dhe të buta.

© ZHURNAL 06.12.2018, 12:30 | Z.H. | 142 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."