Harrojeni ‘Gokhanin’ në serial, do të "çuditeni" me pamjen e tij në realitet (Foto)
showbiz
Harrojeni ‘Gokhanin’ në serial, do të "çuditeni" me pamjen e tij në realitet (Foto)

Harrojeni ‘Gokhanin’ në serial, do të "çuditeni" me pamjen e tij në realitet (Foto)

Tolga Guleç është një ndër aktorët më të pëlqyer turk për momentin, dhe që arriti të bëhet I njohur edhe në publikun ndërkombëtar.

Në Kosovë publiku e njohu me rolin e tij të ‘Gokhanit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.‘Gokhani’ përveç që është një aktor shumë I suksesshëm ai është një ndër aktorët më të bukur në Turqi.

Mirëpo, në fotografitë që ai I ka postuar, shohim që nga seriali ai ka ndryshuar shumë dhe duket më i vjetër tani.

© ZHURNAL 10.01.2019, 15:57 | E.D. | 2,508 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."