Jonida Maliqi dhe Lori Hoxha kanë veshur këtë gjë njëjtë (Foto)
showbiz
Jonida Maliqi dhe Lori Hoxha kanë veshur këtë gjë njëjtë (Foto)

Jonida Maliqi dhe Lori Hoxha kanë veshur këtë gjë njëjtë (Foto)

Ndodh shumë shpesh që artistet shqiptare të jenë me veshje të njëjta.

Kjo gjë ndodhi edhe me këngëtaret, Jonida Maliqi dhe trashëgimtaren e ‘Top Channel’, Lori Hoxha, shkruan lajmi.net.Bukuroshet shqiptare janë shfaqur me sandale të njëjta, të cilat tërhoqën vëmendjen e të gjithëve, madje duken shumë bukur.

Me sandale të tilla, Jonida është prezantuar në natën finale të Festivalit të Këngës në RTSH kurse Lori doli në një ndejë.

Sido që të jetë të dy artistet kanë stil të veçantë të cilat komentohen vazhdimisht nga mediat rozë. 

© ZHURNAL 10.01.2019, 16:15 | E.D. | 1,822 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."