Greta Koçi shton peshë, shikoni imazhet e fundit (Foto)
showbiz
Greta Koçi shton peshë, shikoni imazhet e fundit (Foto)

Greta Koçi shton peshë, shikoni imazhet e fundit (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.Ajo shihet e veshur me një triko të gjatë kombinuar me pantallonat e zi, teksa flokët i kishte lëshuar dhe grimin e kishte bërë më të lehtë.

“Ti je ëndrra ime e preferuar” ka shkruar ajo në këto imazhe.

Por, Greta duket se ka shtuar peshë ose është thjeshtë bluza e gjatë dhe e gjerë që e bënë të duket kështu!.

© ZHURNAL 10.01.2019, 16:20 | E.D. | 2,703 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."