Për ku është nisur Ariana Fejzullahu (Foto)
showbiz
Për ku është nisur Ariana Fejzullahu (Foto)

Për ku është nisur Ariana Fejzullahu (Foto)

Eleganca dhe stili i saj nuk mungon në asnjë stinë.

Është ajo Ariana Fejzullahu, gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut, shkruan Kosovarja. Din aq bukur të kombinohet, sa që nuk mjafton asnjë koment që të përshkruhet dukja e saj.

Kujtojmë që Ariana është nënë e 3 fëmijëve, por nuk ka dilemma që ajo ju kalon të gjitha femrave që të duket një zojë e vërtetë.

© ZHURNAL 10.01.2019, 16:03 | E.D. | 2,199 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."