Dëbora shemb strehën e një karburanti, një i vdekur
shqiperia
Dëbora shemb strehën e një karburanti, një i vdekur

Dëbora shemb strehën e një karburanti, një i vdekur

Reshjet e borës kanë sjellë viktimën e parë Në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

© ZHURNAL 10.01.2019, 18:40 | T.E. | 1,922 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."