Rrëmbehet dhe rrihet një djalë nga Haraçina, përfundon në spital
kronika
Rrëmbehet dhe rrihet një djalë nga Haraçina, përfundon në spital

Rrëmbehet dhe rrihet një djalë nga Haraçina, përfundon në spital

Shkup, 11 janar- Gjatë ditës së djeshme në ora 12:34 në Spitalin e qytetit në Shkup "Sveti Naum Ohridski" është dërguar I.A. nga Haraçina, i cili është rrahur fizikisht nga personat O.N. dhe H.N., transmeton Zhurnal.

Sipas denoncimit, në lagjen Hasanbeg të Shkupit ata me forcë e kanë futur në veturën e tipit "Volsvagen Golf" me targa të Shkupit dhe kanë dërguar në vendin e qujatur "Kamnik" ku edhe e kanë sulmuar fizikisht. 

Po ndërmirren gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit. 

© ZHURNAL 11.01.2019, 15:53 | E.D. | 25,492 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."