Shqiptarja nga Bujanoci gjendet e plagosur në Vranjë
kosova
Shqiptarja nga Bujanoci gjendet e plagosur në Vranjë

Shqiptarja nga Bujanoci gjendet e plagosur në Vranjë

Vajza me inicialet A.A. nga fshati Luçan i Bujanocit ishte goditur me një plumb në qafë, ka konfirmuar policia e Vranjës.

Vajza me lëndime të rënda ishte dërguar në spitalin e Vranjës para se të dërgohej në Nish.

Zyra e Prokurorit Publik të Vranjës ka konfirmuar se hetimi po vazhdon.

Sipas informacionit, vajza është goditur nga plumbi në hyrjen e një banese, shkruan rtv21.tv.

Sipas kurir.rs, e plagosura ende e ka plumbin në qafë dhe neurokirurgët po punojnë që të kurojnë vajzën, e cila ka vetëdijshme.

© ZHURNAL 11.01.2019, 20:05 | T.E. | 1,327 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."