Aksident trafiku në Kondovë, lëndohet një person
kronika
Aksident trafiku në Kondovë, lëndohet një person

Aksident trafiku në Kondovë, lëndohet një person

Shkup, 12 janar - Me 11.01.2019 rreth orës 17.30 është lajmëruar se në autostradën Shkup-Tetovë, në afërsi të fshatit Kondovë, vetura e tipit “ BMV “ e drejtuar nga V.M.(43) nga Tetova është përplasur me një gardh prej metali dhe është rrotulluar.

Shoferi është lënduar rëndë dhe është kontrolluar në Kompleksin e klinikave “Nënë Tereza”.

Nga ana e ekipit të SPB Shkup është kryer kontroll në vendin e ngjarjes.

© ZHURNAL 12.01.2019, 12:39 | T.E. | 4,396 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."