Shembja e madhe e dheut, hapet vrima e madhe dhe rrezikohet edhe spitali që të rrëzohet
bota
Shembja e madhe e dheut, hapet vrima e madhe dhe rrezikohet edhe spitali që të rrëzohet

Shembja e madhe e dheut, hapet vrima e madhe dhe rrezikohet edhe spitali që të rrëzohet

Një shembje e madhe e dheut ka bër që autoritetet indoneziane të vihen në levizje dhe të ndërmarrin diçka në lidhje me spitalin që gjendet aty afër.

Puna e ndërtimit poshtë tokës besohet të jetë përgjegjëse për një gropë masive që u hap në Surabaya, Indonezi.

Autoritetet po hetojnë incidentin dhe nuk është raportuar nëse ka pasur ndonjë dëmtim si rezultat. Mirëpo janë në panik se çfarë mund të ndodh edhe me spitalin që është afër kësaj grope.

© ZHURNAL 12.01.2019, 14:24 | T.E. | 4,845 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."