Krerët e PSD-së dhe ambasadori amerikan flasin për zhvillimet e fundit në vend
kosova
Krerët e PSD-së dhe ambasadori amerikan flasin për zhvillimet e fundit në vend

Krerët e PSD-së dhe ambasadori amerikan flasin për zhvillimet e fundit në vend

Kryetari i Partisë Socialdemokrate (PSD), Shpend Ahmeti, së bashku me nënkryetarin Visar Ymeri, kanë takuar ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kossnet. 

“Diskutuam për zhvillimet e fundit politike në Kosovë, qëndrimet e PSD dhe për zhvillimet kryesore rreth dialogut në mes të Kosovës dhe Serbisë me fokus në viziten e fundit në Bruksel”, ka shkruar Ahmeti në llogarinë e vet në “Facebook”.

© ZHURNAL 12.01.2019, 20:11 | T.E. | 498 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."