Aksident tragjik në Durrës, 2 persona humbin jetën
shqiperia
Aksident tragjik në Durrës, 2 persona humbin jetën

Aksident tragjik në Durrës, 2 persona humbin jetën

Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, identiteti i të cilëve nuk bëhet ende i ditur.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe një hetim ka nisur për zbardhjen e aksidentit.

Detaje tjera ende nuk dihen.

© ZHURNAL 12.01.2019, 20:09 | T.E. | 491 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."