Maskat bëjnë kërdinë në Durrës, grabisin 10 mijë euro në familjen e biznesmenit dhe i rrëmbejnë djalin
shqiperia
Maskat bëjnë kërdinë në Durrës, grabisin 10 mijë euro në familjen e biznesmenit dhe i rrëmbejnë djalin

Maskat bëjnë kërdinë në Durrës, grabisin 10 mijë euro në familjen e biznesmenit dhe i rrëmbejnë djalin

Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.
 
Grabitësit nën presionin e armëve mësohet se kanë lidhur familjarët brenda në shtëpi dhe prej aty kanë marrë sasinë e eurove dhe janë larguar. Në ikje e sipër, grabitësit kanë marrë edhe djalin e familjes, por e lanë të lirë disa kilometra më tutje.

© ZHURNAL 12.01.2019, 21:29 | T.E. | 3,113 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."