Dy të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit
shqiperia
Dy të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit

Dy të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit

Një aksident ajror ka ndodhur sot, pasi një aeroplan i vogël u rrëzua në lindje të Berlinit, ku dy persona humben jetën, njoftoi policia gjermane.

Aeroplani u ngrit sot nga qyteti i Strauzbergut dhe u rrëzua pranë qytetit Predik.

© ZHURNAL 12.01.2019, 22:10 | T.E. | 3,697 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."