Dilara nuk i ndahet burrit të saj shqiptar, kështu e puth në publik (Foto)
showbiz
Dilara nuk i ndahet burrit të saj shqiptar, kështu e puth në publik (Foto)

Dilara nuk i ndahet burrit të saj shqiptar, kështu e puth në publik (Foto)

Ebru Ozkan është sinonim i bukurisë turke, aktorja më shumë se për profesionin e saj komentohet për pamjen joshëse dhe shijen e mirë të stilit.

Ajo i dha fund beqarisë me aktorin shqiptar nga Shkupi, Ertan Saban, me të cilin ka një raport të shkëlqyer, përcjell ORAinfo.Të paktën këtë e prezanton në media çifti, që shpesh edhe ndiqen nga mediet.

Mirëpo Ebru një fotografi të postuar në Instagram e tregon se është e dashuruar kokë e këmbë në burrin e saj.

Një puthje me plot pasion e dashuri, Ebru e ndau edhe me fansat e saj.

© ZHURNAL 12.01.2019, 09:27 | E.D. | 6,487 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."