Tregim interesant i Sinan Vllasaliut, flet për jetën e bashkëshortes së tij (Video)
showbiz
Tregim interesant i Sinan Vllasaliut, flet për jetën e bashkëshortes së tij (Video)

Tregim interesant i Sinan Vllasaliut, flet për jetën e bashkëshortes së tij (Video)

Sinan Vllasaliu ka fjalë me të vërtetë të mëdha për Teutën.

Ai nuk jep shumë shpesh intervista, e aq më pak të flasë për bashkëshorten dhe jetën në familjen e tij.

Por, në intervistën për Sevenbizz, këngëtari Sinan Vllasaliu ka zgjedhur të tregojë se si është jeta e tij larg kamerave dhe fokusit të publikut.

Sinani ka treguar se çfarë mendon për lajmet që po bëhen rreth tij dhe sidomos për gruan e tij, ndërsa tregon për vednimin e saj për të qëndruar jashtë syrit të publikut:

© ZHURNAL 12.01.2019, 09:29 | E.D. | 1,666 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."