Jehona Dreshaj “përvëluese”, ia kalon sërish Afërditës! (Foto)
showbiz
Jehona Dreshaj “përvëluese”, ia kalon sërish Afërditës! (Foto)

Jehona Dreshaj “përvëluese”, ia kalon sërish Afërditës! (Foto)

Jehona Dreshaj është motra e këngëtares dhe modeles së njohur, Afërdita Dreshaj.

Me pamjen që ka Jehona ka fituar shumë famë, e që po vazhdon akoma të jetë shumë seksi e ka vërtetuar edhe në imazhet e fundit.

Ato i ka publikuar në llogarinë e saj në rrjetin social në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallona famerke, bluzë dhe xhaketë lëkurë.

“Rrugës time për të ti” ka shkruar Jehona.

© ZHURNAL 12.01.2019, 09:31 | E.D. | 8,190 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."