E veshur në mënyrë sportive, kjo është nëna e Nihanit (Foto)
showbiz
E veshur në mënyrë sportive, kjo është nëna e Nihanit (Foto)

E veshur në mënyrë sportive, kjo është nëna e Nihanit (Foto)

Neslihan Atagul, e njohur në rolin e “Nihanit” tek seriali “Kara Sevda”, është njëra ndër aktoret me të pëlqyera jo vetëm në Turqi, por edhe në trojet shqiptare.

Aktorja super-simpatike dhe njëra ndër fytyrat me të ëmbëla të ekranit, para disa muajve është martuar me Kadir Dogulu.

Ajo në rrjete sociale ndonjëherë poston foto familjare. Kjo është edhe njëra prej atyre që gjendet në mesin e shumë fotove tjera të saj. “Nihani me nënën e saj të vërtetë”.

Nga ky imazh nuk vërehët ndonjë ngjashmëri në mes saj dhe zonjës. Mund të themi së ajo ngjanë me shumë me “Vildanën” nga seriali.

 

© ZHURNAL 12.01.2019, 09:41 | E.D. | 2,681 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."