Babë e bir sulmojnë policin në Shkup
kronika
Babë e bir sulmojnë policin në Shkup

Babë e bir sulmojnë policin në Shkup

 

Shkup, 9 janar- Babë e bir nga Radusha janë arrestuar në stacionin policor në Gjorçe Petrov në Shkup pasi që kishin sulmuar një polic, transmeton Zhurnal. 

Siç njofoti MPB, në hyrje të fshatit Radushë rreth orës 11:00 policët kanë dhënë sinjal që të ndalohet vetura "Fiat" pa targa, drejtuar nga B.F.(22) nga fshati Radushë, por vetura nuk është ndalur.

Para shtëpisë së B.F. në fshatin Radushë, ai dhe babai i tij N.F. (56) fizikisht kanë sulmuar policin zyrtar. B.F. dhe N.F. janë arrestuar në stacioin policor për procedurë të mëtutjeshme. 

© ZHURNAL 09.01.2019, 15:36 | E.D. | 9,965 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."