E humbë foshnjën gruaja që u aksidentua dje nga një kamion
kosova
E humbë foshnjën gruaja që u aksidentua dje nga një kamion

E humbë foshnjën gruaja që u aksidentua dje nga një kamion

Një femër e moshës 22 vjeçare është aksidentuar dje.

Pas lëndimeve të marra viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë dhe ka abortuar.

Me vendim të prokurorit trupi i foshnjës është dërguar në IML për autopsi, njofton PK.

Kurse, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Raportohet  i dyshuari mashkull K-Shqiptar gjersa ka qenë duke drejtuar një kamionet në rrugë, nga pakujdesia ka godit këmbësoren viktimën femër K-Shqiptare. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë dhe ka abortuar. Me vendim të prokurorit trupi i foshnjës është dërguar në IML për autopsi, ndërsa i dyshuari dërgohet në mbajtje”.

© ZHURNAL 10.02.2019, 12:16 | T.E. | 2,744 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."