Vidhen para në një shtëpi në Vrapcisht të Gostivarit
kronika
Vidhen para në një shtëpi në Vrapcisht të Gostivarit

Vidhen para në një shtëpi në Vrapcisht të Gostivarit

Gostivar, 10 shkurt - Me 09.02.2019 në periudhën nga ora 19.30 deri në ora 20.10 në fshatin Vrapcisht, Gostivar, është lajmëruar se në shtëpinë në pronësi të Sh.S.(56) një kryerës i panjohur duke përdorur forcën fizike e ka hapur derën dhe ka vjedhur para. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

© ZHURNAL 10.02.2019, 16:22 | T.E. | 3,203 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."