“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh” – aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën
showbiz
“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh” – aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh” – aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas tij “ajo kishte 4 lidhje paralele”.

Veleshnja ka bërë publike disa mesazhe, emrin dhe foton e ish-të dashurës, të cilat për arsye privatësie nuk po i publikojmë.

Disa muaj më parë, aktori u shpreh se donte ta mbante të fshehtë lidhjen, se “s’po i pëlqente që po e ndante me burra të tjerë në Instagram” sepse atë që do e do për vete, për detaje të tilla nuk u mendua dy herë.

Aktori ka postuar edhe një numër të konsiderueshëm mesazhesh të ndjekësve, të cilët po ashtu si ai kanë shpërthyer me komente negative kundër ish-partneres së aktorit.

© ZHURNAL 10.02.2019, 20:03 | T.E. | 5,354 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."