Shtyhet seanca për dy ministrat e Kosovës
kosova
Shtyhet seanca për dy ministrat e Kosovës

Shtyhet seanca për dy ministrat e Kosovës

Tiranë, 11 shkurt - Është shtyrë seanca fillestare ndaj Endrit Shalës, Dardan Gashit e Sami Lushtakut për datën 27 shkurt.

Kjo me kërkesë të avokatit Arianit Koci që propozoi që seanca të shtyhet, e kjo sipas tij pasi ëq ju duhet më shumë kohë.

Koci tha se sot kanë pranuar një provë për të cilën i duhet kohë për ta analizuar dhe për të t’u konsultuar me klientin e tij, Dardan Gashin.

© ZHURNAL 11.02.2019, 11:31 | Xh.I. | 435 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."