Maska që ndihmon në rritjen e flokëve (Video)
medicina
Maska që ndihmon në rritjen e flokëve (Video)

Maska që ndihmon në rritjen e flokëve (Video)

Shumë vajza dhe gra kanë problem me flokët e tyre.

Për shkak se ato dëshirojnë çdo herë që flokët e tyre të jenë të gjata dhe të shndritshme.

Kështu krejt çka ju duhet juve që të keni flokë të gjatë është një maskë e duhur.

Ju duhet të merrni një vezë, një lugë mjaltë, një lugë vajë të ullirit dhe një lugë vaj të kokosit, dhe i vendosni në një enë ku i përzieni të gjitha së bashku, ku më pas i vendosni në rrënjët e flokëve tuaj.

Këtë preferohet ta mbani diku rreth 45 minuta, pastaj pastrojeni me ujë të ftohtë.

Videoja më poshtë tregon se si të veproni:

© ZHURNAL 14.03.2019, 15:59 | L.E. | 1,034 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."