Nuk do t’iu besoni syve si dukej ‘Xhesika’ para 20 viteve (Foto)
showbiz
Nuk do t’iu besoni syve si dukej ‘Xhesika’ para 20 viteve (Foto)

Nuk do t’iu besoni syve si dukej ‘Xhesika’ para 20 viteve (Foto)

Arta Nitaj është aktorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.‘Xhesika’ komentohet shumë në publik sidomos për pamjen e saj dhe për linjat trupore.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale, dhe sot ka postuar një foto të para 20 viteve për të na treguar sa fëmijë i ëmbël ka qenë

© ZHURNAL 14.03.2019, 17:22 | L.E. | 5,750 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."