2po2 dhe Capital T me një tjetër bashkëpunim, këto janë detajet
showbiz
2po2 dhe Capital T me një tjetër bashkëpunim, këto janë detajet

2po2 dhe Capital T me një tjetër bashkëpunim, këto janë detajet

2po2 dhe Capital T po vijnë me projektin e ri muzikor.

Reperët shqiptarë, Besniku apo siç njihet me emrin artistik 2po2 dhe Capital T po sjellin duetin e radhës, shkruan lajmi.net.Kjo u bë e ditur përmes një postimi që Besniku e ndau me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram.

“Mezi po presim të ndajmë me juve”, ka shkruar 2po2 teksa tregon se emri i këngës është “Borëbardha”.

“As Gucci as Louis”, “Posh”, “Ulu”, “Facedown”, janë disa nga bashkëpunimet e tyre më të pëlqyera. 

© ZHURNAL 14.03.2019, 17:28 | L.E. | 893 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.al, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."